الکترونیک

دانشگاه صنعتی اصفهان

شناسنامه دوره

دوره های پیش نیاز
آردوینو ۳
رده سنی
14 سال به بالا
زمان برگزاری
آینده ای نزدیک
مکان برگزاری
دانشگاه صنعتی اصفهان
قیمت
270000 تومان - 20% تخفیف دانشگاه صنعتی اصفهان = 216000 تومان

دانستنی های دوره

پیش نیاز دوره ؟

این دوره از مجموعه دوره های مِهصا اولین دوره ورود به دنیای طراحی سخت افزار هستش. قبل از شروع این دوره باید با مفاهیم اولیه الکترونیک آشنا باشید تا بتونید با دید درست به شبیه سازی و طراحی برد، برای مدار های خود بپردازید. همچنین بهتره از مدارات مبدل تغذیه برای سیستم های مختلف استفاده کرده باشید تا به خوبی با نحوه طراحی اونا توی این دوره آشنا بشید.

چیا یاد میگیرید ؟

توی این دوره با نحوه شبیه سازی مدارات دیجیتال شامل میکرو و آردوینو با نرم افزار PROTEUS ARES آشنا می شید. همچینین می تونید به صورت کاملا ابتدایی و بسیار ساده با استفاده از PROTEUS ISIS برد مدار چاپی اون رو هم طراحی کنید. اضافه بر اون یاد می گیرید مبدل های کاهنده و افزاینده مورد نیاز خود در سیستم های مختلف رو انتخاب و بعضا طراحی کنید. در مرحله آخر نحوه کار با دستگاه های مولتی متر دیجیتال رو یاد می گیرید تا بتونید به خوبی تست های مربوط به مدارتون رو انجام بدید.

سرفصل مطالب

ملاحظات

ثبت نام در این دوره

انتخاب نوع کاربری

تکمیل اطلاعات

پرداخت و ثبت نام

دانش آموز مِهصا بوده ام

کاربر جدید هستم

مبلغ قابل پرداخت شما برای شرکت در دوره الکترونیک ( دانشگاه صنعتی اصفهان ) پس از اعمال 20% تخفیف دانشگاه صنعتی اصفهان 216000 تومان می باشد

لطفا پیش از پرداخت قوانین و مقررات مِهصا را با دقت بخوانید . ادامه و پرداخت به منزله قبول کردن مقررات مِهصا خواهد بود

پرداخت تحت درگاه های ایمن عضو شاپرک و توسط زرین پال انجام می شود و پرداخت با تمامی کارت بانک های عضو شتاب امکان پذیر است.

قوانین و مقررات مِهصا

ارتباط با ما

اصفهان ، میدان استقلال ، خیابان آزادگان ، دانشگاه صنعتی اصفهان
+ 98 916 223 0679
info@mehsa.ir